Daugiau Naujienų

Aukštadvario gimnazijoje savaitę galėjome grožėtis virš 350 pateiktais mokinių darbais parodai–konkursui ,,Aš sveikinu pavasarį!“. Piešinius, floristines kompozicijas, instaliacijas, koliažus, inkilus sparnuočiams pristatė mokiniai iš Aukštadvario, Onuškio, Bijūnų.

Kovo 22 d. Aukštadvario gimnazijoje vyko susitikimas su ornitologe, VSTT gamtosaugos eksperte Gintare Grašyte, kuri pateikė įdomios informacijos apie atliekamus gamtinius stebėjimus, tyrimus, plėšriųjų paukščių migraciją, Natura 2000 teritorijų tinklą. 

Kovo 23 d. vyko šventinis koncertas, parodos dalyvių apdovanojimai. Prizus mokiniams skyrė Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos Aukštadvario grupė, Trakų rajono savivaldybės administracija, VMU Trakų regioninis padalinys, Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras. Popietę Aukštadvario gimnazijos jaunieji miško bičiuliai, kartu su Aukštadvario regioninio parko ir Aukštadvario girininkijos specialistais iškėlė inkilus sparnuočiams Skrebio ir Babrauninkų miškuose. 

Ačiū visiems šventės dalyviams, partneriams, rėmėjams. Džiugu, kad nedideliais, bet gražiais ir prasmingais darbais prisidėjome prie pagarbos ir meilės Žemei ugdymo.

Nuotraukos Talvydo Špiliausko ir Česlovos Pociūnienės

Bijūniečių darbai

Būstas naminei pelėdai

Integruotos pamokos apie paukščius

Jaunųjų miško bičiulių ,,Verkniukai" darbai

Keliame inkilus

Mokyklos-darželio ,,Gandriukas" mokinių darbeliai

Onuškio Donato Malinausko gimnazijos mokinių darbai

Originalūs inkilai

Parodoje

Darbų vertinimas

Pradinukų inkilai

Pasiruošimas inkilų kėlimui

Trakų meno mokyklos mokinių darbai

Unikali kompozicija

Daugiau Naujienų